Fodrász állás a belvárosi szalonunkba. Csatlakozz hozzánk fodrászként, aki boldoggá teszi vendégeinket! Légy tehetséges, kommunikatív és tanulni vágyó.  Nem feltétel az ügyfélkör, de legalább 2-3 éves fodrász- és szalon tapasztalatra szükség van, a többit mi megtanítjuk!

Téged keresünk, ha magabiztosan és önállóan tudsz:
  • hajat festeni
  • hajat vágni
  • hajszínt világosítani
  • Ombre-t, balayage-t festeni
Előny, ha tudsz:
  • hajat hosszabbítani
  • hajat egyenesíteni
  • angolul kommunikálni

Amit kínálunk:

  • versenyképes és kiszámítható fizetés, alkalmazotti munkaviszonyban
  • fodrászmester szakmai irányítás
  • belvárosi szépségszalon
  • modern, pörgős munkakörnyezet
  • baráti, jó kedélyű hangulat
  • fejlődési lehetőség (elméleti és gyakorlati)
  • hosszú távú munkalehetőség, korrekt munkáltató

Jelentkezz könnyedén az alábbi űrlap kitöltésével. Kérlek pár sorban fogalmazd meg, miért lennél Te az ideális jelölt?

Adataidat csak a jelentkezéssel kapcsolatosan használjuk fel, azt 3. félnek nem továbbítjuk.